Про це повідомляє Slash Gear.

Читайте також: AMD анонсувала вихід оновлених чіпів Ryzen Threadripper: чим цікава новинка

Старший віце-президент та генеральний менеджер підрозділу Computing and Graphics Business Group компанії AMD Джим Андерсон повідомив, що головна місія компанії з процесорами AMD Ryzen заключається в тому, аби надати користувачам більше продуктивності, можливостей і вибору. Також він зазначив, що компанія слідувала цій обіцянці протягом минулого року. Тепер AMD застосовує ті ж самі принципи для цілого ряду комерційних ноутбуків і настільних комп'ютерів.

Нові корпоративні платформи, представлені Dell, HP та Lenovo, є віхою для AMD, демонструючи, що ми відстежуємо потреби преміального комерційного ринку по всьому спектру. Мобільні процесори Ryzen Pro здатні забезпечити автономність протягом всього дня, високу продуктивність і сенсаційну графіком, засновану на технологіях Radeon,
– наголосив Андерсон.

Всього компанія представила сім чіпсетів: три для мобільних пристроїв і чотири – для десктопних комп'ютерів. За словами представників AMD, нові мобільні чіпи Ryzen Pro з графікою Radeon Vega перевершують рішення від Intel, коли справа стосується роботи з зображеннями, 3D-рендеринга і проектування в 3D.

Ryzen Pro
AMD презентува нове сімейство чіпів Ryzen Pro

Читайте також: Intel планує випускати інтегровані відеокарти, які не поступаються NVIDIA

Варто зазначити, що Lenovo, HP і Dell вже представили перші рішення на базі нових чіпсетів Ryzen Pro. Незабаром число таких пристроїв розшириться.