Основні характеристики Ryzen 9 3900. Процесор отримав 12 ядер і 24 потоки. Особливостями новинки стали: зменшений теплопакет (TDP) до 65 Вт і злегка "урізана" базова частота – 3,1 ГГц проти 3,8 ГГц у моделі Ryzen 9 3900X, повідомляє Tom's Hardware.

Читайте також: Intel зняла з виробництва процесори лінійки Kaby Lake-G: причини

Особливості продажу. Для поширення новинки виробник вибрав OEM-модель поставок: процесор буде доступний тільки в складі готових збірок і не надійде на прилавки роздрібних магазинів як окремий товар.


Основні характеристики нових процесорів

Основні характеристики Ryzen 5 3500X. Процесор став спрощеною модифікацією Ryzen 5 3600. Новий CPU отримав 6 ядер з тактовою частотою 3,6 ГГц (до 4,1 ГГц в режимі boost), і позбувся функції SMT: в нього лише 6 потоків.

Особливості продажу. Примітно, що дана модель з'явиться тільки на китайському ринку для OEM-партнерів "червоного" вендора.

Дата старту продажів та ціна. За заявою AMD, новинки вже доступні для оптових закупівель, ціна нових процесорів лінійки Ryzen не оголошена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно