Про це повідомляє Tom's Hardware.

Читайте також: До яких частот можна розігнати процесори Intel та AMD: цікава статистика

Нагадаємо, AMD Ryzen 7 2700X тестувався з свідомо неоптимальними параметрами і в підсумку виглядав непереконливо на тлі своїх конкурентів в особі Intel Core i9-9900K і Core i7-8700K. Це викликало величезний шквал критики в середовищі комп'ютерного співтовариства і в підсумку змусило Principled Technologies випустити інші результати тестів, за підсумками яких Ryzen 7 2700X зміцнив свої позиції.

Відповідь AMD на недостовірні тести Principled Technologies
Відповідь AMD на недостовірні тести Principled Technologies

AMD приготувала довгий список зауважень за підсумками обох етапів ігрових бенчмарків і дала не менш великий перелік рекомендацій і "кращих практик" для отримання "послідовних, точних, повторюваних" результатів під час тестування процесорів Ryzen.

Зокрема, в AMD акцентують увагу на незрозумілих конфігураціях параметрів оперативної пам'яті (таймінгах, швидкості передачі, ємності), пропрієтарних технологіях від виробників материнських плат для поліпшення продуктивності, функціонуванні технологій Intel Multicore Enhancement та енергозбереженні процесорів.

Поради AMD для кращого тестування процесорів Ryzen 7
Поради AMD для кращого тестування процесорів Ryzen

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно