Про це повідомляє WCCFTech.

Читайте також: В мережі з'явилася дата виходу нового покоління відеокарт NVIDIA

У розпорядженні графічного процесора Navi 12 є 40 обчислювальних блоків (Compute Units), правда, кількість потокових процесорів на даний момент залишається невідомою. За даними журналістів, нова архітектура може стати першою розробкою AMD за останні роки, яка не базується на старій добрій Graphics Core Next (GCN). Якщо припустити, що один обчислювальний блок Navi, подібно Polaris і Vega, включає 64 потокових процесора, то у нового GPU їх число складе 2 560 штук.

Дорожня мапа AMD
Дорожня мапа AMD

Також відзначимо той факт, що відповідно до дорожніх картах AMD, графічні процесори Navi працюватимуть з буферною пам'яттю нового покоління. З огляду на масове виробництво GDDR6, можна з упевненістю сказати, що в нових відеокартах використовуватиметься саме вона. Багатошарова пам'ять HBM2 через свою дорожнечу найближчим часом буде долею high-end прискорювачів.

Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ Special Edition
Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ Special Edition

Закордонні журналісти черговий раз підтвердили інформацію, що перші відеокарти на базі графічних процесорів AMD Navi будуть націлені на середній сегмент ринку і запропонують швидкодію рівня Radeon RX Vega 56 при меншій ціні.

Читайте також: AMD представила мобільні відеокарти Radeon Pro Vega 20 та Radeon Pro Vega 16

Виходу high-end рішень на базі "великих" 7-нанометрових чіпів Navi 10/20 доведеться чекати приблизно до 2020 року. Причому перший GPU (Navi 10) з великою ймовірністю використовувався інженерами AMD для обкатки нової архітектури і не з'явиться в кінцевих продуктах.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно