Про це повідомляє ComputerBase.

Читайте також: Процесор AMD Athlon 200GE надійшов у продаж: характеристики та ціна

Перші чутки про AMD Z490 з'явилися ще в першій половині цього року. Передбачалося, що він стане основою топових материнських плат для платформи AM4, які до того ж будуть оснащуватися чіпом-комутатором PLX, що забезпечить функціонування більшого числа ліній PCI Express. На жаль, незадовго до Computex 2018 компанія вирішила припинити роботу над Z490, ймовірно, вважаючи його занадто дорогим.

Нові набори логіки AMD сертифікували в USB-IF
Нові набори логіки AMD сертифікували в USB-IF

Набір логіки AMD X499, за наявною в мережі інформацією, покликаний замінити собою X399 вже на початку наступного року. Даний чіпсет призначений для процесорів Ryzen Threadripper обох поколінь і повинен принести більше число вбудованих контролерів поряд з підтримкою інтерфейсу PCI-E 3.0 замість PCI-E 2.0 у попередника. Його презентація очікується на січневій виставці CES 2019.

Чіпсет AMD X470
Чіпсет AMD X470

Що стосується AMD A420, то він прийде на зміну давно знайомому A320, який дебютував більше двох років тому разом з APU Bristol Ridge і платформою AM4 для OEM-сегменту, і знайде застосування в материнських платах бюджетного рівня. У той же час про AMD PRO 490 і PRO 460 до теперішнього часу ніякої інформації не надходило. Можна припустити, що ці набори логіки повинні працювати в тандемі з процесорами AMD Ryzen Pro і націлені на корпоративний сегмент ринку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно