Як повідомляє Business Insider, під час свого виступу на технічній конференції Amazon: re: MARS Безос заявив, що від колонізації космосу залежить виживання всієї цивілізації.

Читайте також: У російського супутника "Ямал-601" виникли проблеми: що про це відомо

Чому Безос обрав Місяць? На його думку, Місяць – ідеальне місце для організації колонії: це найближче до нашої планети велике космічне тіло з запасами води в формі льоду і доступом до сонячної енергії. А за рахунок меншої сили тяжіння для підйому одного фунта (0,453 кілограма) вантажу з поверхні потрібно в 24 рази менше енергії, ніж на Землі.

Причина, з якої ми повинні відправитися в космос, на мій погляд, полягає в тому, щоб врятувати Землю. Якщо ми збираємося продовжувати розвивати цю цивілізацію, нам потрібно рухатися,
– наголосив Джефф Безос.

"Нам потрібно перенести важку промисловість з Землі, яка стане зоною житлової та легкої промисловості", – додав бізнесмен.

Про Amazon на Місяці. На питання журналістів, чи не планується після колонізації Місяця побудувати там склад Amazon, Безос жартома зазначив: "Ми почнемо поставляти рідкий водень і рідкий кисень. Це буде невеликий вибір товарів. Але дуже важливий".

Виступ Джеффа Безоса – дивіться відео

Дата старту місії. Зауважимо, старт "місячної програми" Blue Origin намічений на 2024 рік.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно