Компенсації

Важливо Коронавірус в Україні: Telegram бот, онлайн карта та ґаджети для захисту

Користувачам, які зіткнулися з затримкою товарів через карантин в Китаї, продавці запропонують купони з можливістю компенсації вартості майбутніх покупок. Розмір купонів безпосередньо залежить від суми замовлення і часу очікування, повідомляє 4PDA.

AliExpress планує протягом найближчих десяти днів передати оформлення замовлення, які так і не були відправлені в зв'язку з епідемією коронавірусу в Китаї, в службу доставки. 16 березня були проведені останні скасування продавцями на майданчику затриманих за час карантину замовлень, і плата за них буде повернена покупцям.

Робота майданчику

Зараз же представники AliExpress відзначили, що на 95% відновлено працездатність магазинів, а всі відправлення можуть здійснюватися в штатному режимі.

Що важливо знати про Covid-19 в Україні та світі

Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився практично по всьому світу. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія (північні регіони). Там хворобу виявили в 27 980 людей, а померло від неї 2 158 хворих. На території Україні уже зафіксували 7 випадків зараження небезпечним вірусом, один із них виявився летальним.


Як відрізнити Covid-19 від інших хвороб / Інфографіка 24 канал

Covid‑19 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 7 330 людей, загалом захворіли 185 067 людей (дані станом на день 17 березня 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 80 237 людей одужали від коронавірусу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно