Однак чиновники Федеральної торгової комісії мають дещо іншу точку зору з цього приводу. Вони не виключають, що такий підхід Facebook ще більш обмежить конкуренцію, повідомляє Wall Street Journal.

Цікаво: Facebook запропонувала засіб для перенесення фотографій в Google Photos

Чим це загрожує Facebook

Все може дійти до судової заборони, і хоч зараз мовиться лише про ранні стадії прийняття рішення, акції Fаcebook після публікації впали на 3%. Це означає, що регулятор все ж має рацію і ринок реагує відповідно, вважаючи інтеграцію вигідною для Facebook.

За даними WSJ, торгова комісія високо оцінює можливість домогтися судової заборони на інтеграцію додатків Facebook, хоча де конкретно буде проведена межа – поки неясно.

У цьому ж пакеті оцінюється і ще одна практика, яку багато хто вважає такою, що обмежує конкуренцію: надання партнерам доступу до даних соцмережі з урахуванням обмеження на їх використання. Відомо, що раніше керівництво Facebook серйозно обмежувало в цьому конкурентів – наприклад, Twitter.

Коли заборона запрацює

На нинішньому етапі до вступу в силу подібної заборони в будь-якій формі дуже далеко. Спочатку заборону потрібно сформулювати, потім більшість з п'яти членів ради Федеральної торгової комісії повинні підтримати її. Справа дійде до судового позову, в рамках якого ФТК повинна переконати суддю ввести обмеження на час розгляду справи.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно