Дизайн консолі

Цікаво Прибулець, штурмовик та Xbox: як мережа реагує на геймпад DualSence для PlayStation 5

При створенні тривимірної моделі Пол Робінсон явно орієнтувався на зовнішній вигляд Xbox Series X – в кінці вийшов такий же прямокутний паралелепіпед з гратами для вентиляції зверху і накладками на гранях.

Колірна палітра відповідає геймпаду DualSense – білий колір як основа, але з чорними вставками і невеликими вкрапленнями синього. При цьому художник пропрацював свій варіант дизайну PS5 до дрібниць: навіть вентиляційні отвори виконані у фірмовому стилі PlayStation – повторюваним візерунком із символів "трикутник", "коло", "хрест" і "квадрат".

Коли покажуть офіційну версію дизайну

Наскільки вигаданий дизайн художника Пола Робінсона був близький до істинного, користувачі дізнаються вже дуже скоро. У своєму зверненні до фанатів PlayStation, опублікованому нещодавно в офіційному блозі компанії, президент Sony Interactive Studios Джим Райен заявив, що презентація зовнішнього вигляду консолі відбудеться "в найближчі місяці".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно