Українка Тетяна Силенко в свої 60 років професійно грає у Counter Strike та входить до складу команди Agless Shooters. Нікнейм у грі вона носить відповідний – Валькірія. Участь узмаганнях з кіберспорту жінка бере разом зі своєю командою, розповідає "ТСН".

Цікаво: Дівчинка витратила понад 45 тисяч гривень на покупки в грі Roblox

Команда літніх гравців у Counter Strike: Global Offensive – Agless Shooters створена за підтримки Lenovo та благодійного фонду "Життєлюб". Середній вік українських гравців складає 59 років.

Все життя вважала комп'ютерні ігри чимось жахливим, зараз страшенно прикро, що не грала! Це відмінна профілактика Альцгеймера, плюс виділяється адреналін, прокачуються судини,
– розповіда Тетяна.


60 річна кіберспортсменка Тетяна Силоненко / Фото Lenovo

Вік не перешкода для нових захоплень

Тетяна Силенко за фахом інженер-механік бродильних виробництв. Вона також заснувала фірму з ремонту м'якої покрівлі та машинної вишивки. На відбір в команду Counter Strike віком 55+ вона записалася випадково. Їй сподобалося і вона тепер регулярно бере участь у змаганнях з Counter-Strike.

Так, в рамках фестивалю Comic Con Ukraine Ageless Shooters перемогла зірок шведського кіберспорту команду Silver Snipers. Українці обіграли суперників в шоу-матчі із розгромним рахунком – 16:1. Матч відбувся у вересні минулого року.


Команда Ageless Shooters / Фото Lenovo

17 листопада 2019 року Ageless shooters зіграли дружній поєдинок проти збірної команди школярів в рамках гранд-фіналу першого міжнародного кіберспортивного чемпіонату серед школярів ISF World Esports School Championship.

Нещодавно, 15 лютого, команда була запрошена на день кіберспорту у Дніпрі, де провела дружній матч проти молодих аматорів Hard reserv. Тоді Ageless shooters пограли з рахунком 7:16.

Учасники команди Ageless Shooters доводять: вік — не перешкода для нового хобі, і ламають стереотипи щодо звичного дозвілля у віці 55+.

Що відомо про Counter-Strike: Global Offensive?Це одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор сучасності, в якій гравець бере участь в подіях від першої особи. CS:GO – розрахована на багато користувачів і командну гра, де учасники змагаються один з одним, розподілившись на дві команди: терористів і спецназ. Гра передбачає кілька сценаріїв: розмінування бомби і порятунок заручника.