Цей рейтинг публікує ділове видання Inc.

Актуально Беремо команду і їдемо в Україну – білоруські IT-шники у відчаї через проблеми з інтернетом

Що відомо про компанії

  • Innovecs (1992 місце). Займається розробкою програмного забезпечення з R&D офісами в Києві та Миколаєві. За останні три роки прибуток Innovecs зріс одразу на 212%.
  • Altexsoft (2050 місце). Це американська компанія, що працює в сфері розробки програмного забезпечення та консалтингу для туристичного бізнесу. Її офіси є у Харкові, Львові та Кременчуці. Прибуток компанії зріс на 206%.
  • AMC Bridge (3317 місце). Компанія займається розробкою ПЗ у сферах САПР, інженерії, конструювання та виробництва. Її R&D-центри є у Дніпрі, Хмельницькому, Львові, Сумах та Чернівцях. Зростання прибутку за три роки відбулось на 113%.

"Список 2020 роки доводить, що незалежно від сектора, стрімкий розвиток бізнесу базується на фундаменті належного завзяття та вмінні використовувати всі можливості для досягнення успіху", – каже головний редактор Inc. Скотт Омеляну.

Цікаво Робота в IT: як змінилась ситуація на ринку праці

Як відомо, до цього рейтингу можуть потрапити приватні компанії, які засновані в США. Темпи зростання розраховуються для компаній на підставі даних про річні доходи.